SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna...ester!:D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1631
zakupilem Ester Kreatyny Vitalmax`u i na etykiecie pisze ze mam brac 1 tabletke przed siłownia a druga zaraz po. Ale pisze tylko o dniach treningowych. Co z dniami nietreningowymi?? Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 480 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119567
W dni treningowe: 4caps rano i 4caps po treningu
W nietreningowe: 4caps rano i 4caps w porze treningu


Zmieniony przez - J.Blaze w dniu 2008-09-25 16:05:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1631
eee sry ale chyba cos Ci sie z mono pomieszalo;/ ja sie pytam o ester;/ a tam dawki sa mocniejsze. COs Ci sie pomiezalo:d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10764
bzdury że mocniejszy jest ester. Bierzesz:
~5g rano naczczo i ~5g po treningu
Tak samo w nietreningowe, ew. jedną dawke ~5g na dzień
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 480 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 119567
Nic mi sie nie pomieszało estru najlepiej spozywac od 6-8g. dziennie w dwóch porcjach, a 4caps to 3,2g.

Zmieniony przez - J.Blaze w dniu 2008-09-25 17:31:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20747
ja bym brał na Twoim miejscu po 5 capsów w porcji to będziesz miał 4 g i w sumie styknie, a w dzień nietreningowy brałbym tylko 1 porcję rano, a w treningowy tak jak pisałeś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1631
czyli co bo sie juz pomieszalem calkiem?? 1 rano w NT i 1 przed i 1 po treningu w DT ?? jesli bede bral te mniejsze dawki to co? efekty beda tylko gorsze ?? wytlumacz mi to jasno jakos:D pozdrawiam:D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz? Rozpoczac cykl?

Następny temat

Olimp Gold Omega 3 na co po co?

electro
Polecane artykuły