SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jabłko/ester kretki czy jabłko/ester+mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Jesli taki temat był, to proszę o linkę, (ja nic nie znalazłem) i temat do zamknięcia. Cośo mnie: dane w profilu. Za sobą 2 cykle na mono olimpa mega caps.. niestety efekty średnie. Pod koniec drugiego cyklu miałem 36cm po treningu na ręce.. Obecnie, prawie mieisąć po jego zakończeniu i mocnym przylożeniu się do diety, po treningu jest ponad 38cm. Jako, ze 2 cykle na mono już zrobiłem, pomyślałem, że pora na coś mocniejszego... Wielu poleca tutaj estry, jabłczany..I wszystko byloby jasne, gdyby nie to, że czasem mozna spotkać się z radami, coby jeszcze mono wrzucić do cyklu. I stąd moje pytanie: Czy suplementacja samym cm3/tcm da gorsze efekty niż np cm3 + mono? Ciekawi mnie to, ponieważ w ten sposób nawet sporo taniej wyjdzie brać 5g cm3 i 5g mono niz 10g samych estrów dziennie. Cykl zaczynam na początku nst miesiąca, zakupy zrobie po świętach i chciałbym wiedzieć co da ciekawsze efekty Heh... gdyby po takiej kuracji przybyły ze 2 cm w łapie, to byłoby miagiczne 40ści...Ale jakos w to wątpię..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
jesli masz zapas kasy kupuj drozsze wersje, efekt finalny bedzie taki sam, mozesz probowac
wiele osob twierdzi, ze na zwyklym najtanszym mono ma o wiele lepsze treningi niz podczas stosowania np estrow

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Jak bym miał zapasy to pewnie storm + shock bym zarzucił.. Nie, nie mam nadmiaru kasy ale skoro piszesz, że i po tym i po tym efekty będą takie same.. To już nie wiem... Czy może znów zarzucić najtańsze mono? Jednak znajomi zachwalają te estry, a ja nie chce zmarnować kolejnego cyklu, bo z poprzednich na mono (DT 3capsy rano, 3 po treningu, DNT 3capsy rano 3 w porze treningu) byłem bardzo, bardzo średnio zadowolony...Chyba w ogóle nic mi po tym nie poszło. Fakt faktem, że diety raczej nie było, ale nie piłem i normalnie jadłem... Moze ktoś jeszzce się wypowie do pytania z tematu? Byłbym wdzięczny za rady..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
najprawdopodbniej zla dieta to powod slabych wynikow (moze tez nieodpowiedni trening)
mozesz kupic estra jak najbardziej , bedzies zmial wtedy porownanie jak dzialaja te kreatyny

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkowac

Następny temat

Redukcja a Masówka

WHEY premium