Camel - gratuluje chlopca!
Nieistotna - przemysl dzieciecy juz prawie prawie nas zlapal w swe szpony,ale sie wykrecilismy:) zdecydowalismy kupic najtansze, choc dobrej jakosci, bo to w koncu tylko na chwile. a co do pokoju - ladnie wyglada w kolorze "pretty pink", nawet nie sadzilam ze moze mi sie tak podobac. na drugi ogien pojdzie sypialnia - o kolorze jeszcze nie zdecydowalam;)
trzymajcie sie mamuski!!camel - niech moc bedzie z Toba, ze mna tez - podobno 2 trymestr to wakacje w porownaniu z trzecim, a ja juz nog nie czuje, za to kregoslup trzykrotnie
Nieistotna - przemysl dzieciecy juz prawie prawie nas zlapal w swe szpony,ale sie wykrecilismy:) zdecydowalismy kupic najtansze, choc dobrej jakosci, bo to w koncu tylko na chwile. a co do pokoju - ladnie wyglada w kolorze "pretty pink", nawet nie sadzilam ze moze mi sie tak podobac. na drugi ogien pojdzie sypialnia - o kolorze jeszcze nie zdecydowalam;)
trzymajcie sie mamuski!!camel - niech moc bedzie z Toba, ze mna tez - podobno 2 trymestr to wakacje w porownaniu z trzecim, a ja juz nog nie czuje, za to kregoslup trzykrotnie

our souls are like a dragons.....dragons on fire....
Gratuluje syna, niech rosnie nowy mister fitness


, praktycznie zero bolu), potem upuscili wod plodowych i dopiero pod koniec podawali oxy pompa infuzyjna na zasadzie: mocne skurcze-mniej oxy, slabe skurcze-wiecej, czyli bylo to =/- "fizjologicznie"
na szczescie mam superopiekunke do synkow, wiec bede mogla spokojnie sie zajac soba i dzidzia, zreszta na poczatku maz ma zwolnienie z tyt. opieki, a potem mama bierze urlopik, wiec jakos sie poskladam.
Oby jej poszlo szybko i bezbolesnie