SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRAWIDLOWA dieta dla kobiet w ciazy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mimi nie jestem przeciw kapsułkom.
Źle mnie musiałaś zrozumieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna retinol do dziecka w takim stezeniu nie dotrze (nie ma fizycznej mozliwosci), ale tak jak pisze obliques- twoja skora moze reagowac zupelnie inaczej niz przed zajsciem w ciaze. Zapytaj jeszcze na wszelki wypadek lekarza

A ja... Ech, cala w skowronkach Kopanie mojego malucha mozna juz wyczuc z zewnatrz

I co wy tak z tym pozowaniem? Nieistotna albo _mimi_ moglyby rownie dobrze jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
skalar, faktycznie, cos mi sie pokrecilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
dzieki, no bo mam resztke kremu z retinolem, ale racja, oddam mamie.

Skalaravek rzeczywiscie piekny, choc smutny, ale czemu on ma na raczce krzyzyk? plasterek?

jeszcze nie bylam u lekarza; w koncu czuje przyplyw energii i sily (do dzwigania dwoch chlopczykow, setki podnoszen do przewiniecia, karmienia itp), najwazniejsze to sie wysypiac

tak se z ciekawosci wrzucilam wczorajsze zarelko w kalkulator i wyszlo mi ok 1800kcal, moze byc? tak jadlam normalnie, nawet uwzgledniajac silownie. z dziwnych rzeczy to mam mega apetyt na pomarancze i czerwona papryke.

Obliqueskolejny buziak za avocado jadam codziennie

MartuccaTy sie z piersiami nie denerwuj tylko ciesz! pewnie maz jest uszczesliwiony z powiekszaniem to roznie u roznych osob bywa, ja przed ciaza mialam C, w ciazy i podczas karmienia D, a po karmieniu wrocilo mi do C (niestety stracily na jedrnosci), tak wiec zaopatrz sie w dobrze podtrzymujacy stanik, pamietaj o cwiczeniach na wzmocnienie biustu i ciesz sie kraglosciami. Gratuluje poczucia pierwszych ruchow malenstwa.

u nas szaleje znowu propaganda na szczepienia p. Pneumo i Meningo, puscili niedawno reklame - straszna, w tym sensie, ze b chwytajaca za serce, ale bandycko nieuczciwa bo grajaca na uczuciach rodzicow. i jeszcze poplacze troche w jakim kraju my zyjemy- sa problemy w moim duuuzym, wojewodzkim miescie z zapisaniem starszego synka do przedszkola od wrzesnia, oficjalnie jeszcze termin zglaszania dzieci sie nie zaczal, ale listy juz sa pelne, a rodzice zalamani, mozna zapisywac tylko na rezerwowe, f***!

Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2008-01-30 22:51:13

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna avek mam od koleżanki i prawdę mówiąc nie wiem jakie znaczenie ma krzyżyk u aniołów (zaraz poszukam).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
jestem ciekawa.

dobranoc wszystkim

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ha a ja musze sie w koncu zebrac na 3 szczepienie DTP, wiem wiem jestem niepoprawna, syn ma dwa lata, czas ucieka i ciagle cos, mam nadzieje, ze jak sie zrobi cieplej to dzieciaki przestana katarzyc i sie zbiore.

Nieistotna, chlebki:

I)15g drozdzy
300ml wody (z ta woda generalnie, to trzeba uwazac, to jest najprawdopodobniej za duzo, ciasto musi byc zwarte i geste, tylko lekko lzejsze od pierogowego, ta jest na zakwas wiec mozna dac tyle ile jest bo zakwas ma byc wodnisty)
250g maki

II)5g drozdzy
175ml wody
50g maki zytniej
325g maki
11/2 lyzeczki soli

Mieszamy pierwsze skladniki i zostawiamy niech sobie buzuja 2 dni, 2x dzienie mieszamy.
Po dwoch dniach dodajemy do drugiej czesci maki 250ml zrobionego zakwasu i rozpuszczone drozdze i dodajemy tyle wody by powstalo zwarte ciasto. Wyrabiamy. Zostawiamy na 2 godz by wyroslo, robimy bochenek (np. okragly) i zostawiamy na blasze ok 1 godz by podwoil swoja wielkosc. Wierzch lekko nacinamy i do piekarnika 200 stopni na ok 1h.

Drugi
75g zytniej maki
80ml wody
szczypta kminku
Mieszamy, zostawimy przykryte ok 36h powinno skwasniec.
15g drozdzy, 300ml wody dodajemy do zakwasu i wlewamy do mieszanki 150g pelnoziarnistej maki, 275g zytniej, 150g bialej maki, 2lyzek soli. Zagniatamy elastyczny i zwarty chlebek, przykrywamy i zostawiamy na 11/2h. Formujemy chlebek i zostawiamy na 2-3h. Pieczemy w 200 stopniach ok 40min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DTP ?
Co to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
blonica, tezec, krztusiec, robi sie ja dodatkowo razem z polio najczesciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DTP = diphteria + tetanus + pertussis. Tlumaczenie juz dala obliques

Z tymi szczepieniami to wietrze wplyw (i rzecz jasna: interes) wielkich kampanii farmaceutycznych...

A te moje piersi, ech... Tylko mezulek zdaje sie byc zadowolony. Ja z ich powodu przestalam juz biegac. Nie daje rady, nawet w sportowym, podtrzymujacym staniku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-ocena

Następny temat

Trening dla przyszlej mamy?

WHEY premium