Mam 18 lat trenuje piłke nożna.
Doznałem kontuzji kolana 3 tygdnie temy lekarz powiedział ze mam odpocząć chciał bym wiedzieć jak długo musze czekać po takim urazie: Niejednorodne pogrubienie więzadeła pobocznego piszczelowego z zatarciem struktury włóienkowej-częściowo zerwanie-uszkodzenie ok, 30% włókien. Obrzęk ścięgna m.cz.i w okolicy przyczepu rzepkowego z nadzianką krwawą w tej okolicy.
Doznałem kontuzji kolana 3 tygdnie temy lekarz powiedział ze mam odpocząć chciał bym wiedzieć jak długo musze czekać po takim urazie: Niejednorodne pogrubienie więzadeła pobocznego piszczelowego z zatarciem struktury włóienkowej-częściowo zerwanie-uszkodzenie ok, 30% włókien. Obrzęk ścięgna m.cz.i w okolicy przyczepu rzepkowego z nadzianką krwawą w tej okolicy.