SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening po zerwaniu więzadła

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
Mam 18 lat trenuje piłke nożna.
Doznałem kontuzji kolana 3 tygdnie temy lekarz powiedział ze mam odpocząć chciał bym wiedzieć jak długo musze czekać po takim urazie: Niejednorodne pogrubienie więzadeła pobocznego piszczelowego z zatarciem struktury włóienkowej-częściowo zerwanie-uszkodzenie ok, 30% włókien. Obrzęk ścięgna m.cz.i w okolicy przyczepu rzepkowego z nadzianką krwawą w tej okolicy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3093
Musisz sie w cierpliwosc uzbroic na pewno więcej to będzie niz tydzien czy dwa... A dokładnie to Ci powie lekarz sportowy jak to obejrzy i przeprowadzi z Toba wywiad




Zmieniony przez - MoG w dniu 2008-09-11 20:51:15

We are sending you a challenge it's very clear
We came to win that is why we are here
Demanding to be tested, tested by the best
Not to be forgotten like all the rest (ManowaR - Number One)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem...??!!

Następny temat

Bol kregoslupa w odcinku szyjnym?!

electro
Polecane artykuły