Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post. Chcę zacząć ćwiczyć trochę w domu , żeby potem "przesiąść się" na siłownię. Do dyspozycji mam hantelki, drążek. Mogę jeszcze wydać do 100-150 zł na ew. osprzęt. Chciałbym oczywiście poprawić sylwetkę., bo nie chcę być wiecznie chudy, a kto wie, może coś podrosnę przez trening. W wakacje byłem kilka razy na siłowni, ale jakoś samemu nie chce mi się chodzić.
Proszę o zaproponowanie jakiś wskazówek, planu i ew. diety. Na
razie staram odżywiać się zdrowo.
Dane : Lat - 16, Waga 55 kg, wzrost 170 cm. Klatka coś 90+ , słaby biceps, łydki i nogi dość dobrze rozwinięte, bo jeżdzę sporo na rowerze.
Jeszcze raz proszę o jakieś rady, wskazówki i dziękuję.
Proszę o zaproponowanie jakiś wskazówek, planu i ew. diety. Na
razie staram odżywiać się zdrowo.
Dane : Lat - 16, Waga 55 kg, wzrost 170 cm. Klatka coś 90+ , słaby biceps, łydki i nogi dość dobrze rozwinięte, bo jeżdzę sporo na rowerze.
Jeszcze raz proszę o jakieś rady, wskazówki i dziękuję.
Home
Krzysztof Piekarz