SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening - dom vs silownia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Witam :) Zaczal sie nowy rok i pomyslalam sobie zeby zaczac chodzic na silownie (calypso badz s4). Zawsze cwiczylam w domu, jednak znudzily mi sie trenerki i ich cwiczenia,jak rozmawiam ze zbajomymi to dziwia sie dlaczego codziennie fbw albo 3/4 filmiki z jedna partia i 100000 cwiczen. Moze to glupio zabrzmi ale ostatnio chcialam cwiczyc z Chodakowska ale juz po 20 min stracilam zapal i nie chcialo mi sie nawet podniesc nogi. Ale zastanawiam sie czy silownia to dobry wybor... :/ duzo kosztuje (chcialabym karnet open) a nie chcialabym kupic karnet i stracic zapal po 3 dniach. Do tego mam obawy na pierwsze treningi bedac sama... Namawiam kolezanki ale im szkoda pieniedzy. Boje sie niezeozumienia i smiechow z powodu braku wiedzy co do cwiczen/sprzetu:(
Czy jest tu osoba ktora miala podobna sytuacje?
Albo z checia pomoze mi w podjeciu decyzji?
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam :)



Zmieniony przez - littlefitg w dniu 2016-01-06 01:34:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Takich osób jest wiele, każda ma obawy że zostanie wyśmiana, a to z powodu wagi że mało podnosi, ale każdy jakoś zaczynał, z reguły osoby tzw koksy są przyjaźni i pomocni gorzej jest z typowymi cfaniaczkami straszne chudziny i figo fago stroją. Mozna skorzystać z pomocy trenera, ale trzeba uważać przeważnie w sieciówkach bo często osoby nie mają tam kwalifikacji, zrobią np kurs trenera online. Możesz przejrzeć atlas sfd jakie są ćwiczenia i jak siewykonuje http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
O którym calypso myślałaś, adgar plaze mogę polecić.
Na targówku gravitan trener Marcin Woźnica
Na Bemowie Aplauz

Często lepiej trenera jest wziąć z zewnątrz jak się nie ma pewności.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wiesz co, teraz jak się przejdziesz do jakiegoś fittnes klubu to zobaczysz że 90% nie ma sylwetki osoby ćwiczącej, a 50% nie wie jak ćwiczyc. Zwłaszcza teraz gdy szturm przypuścili Ci od postanowień noworocznych.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
j.w. są plusy i minusy cwiczenia za siłownai i w domu

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia

Następny temat

Chcę zacząć ćwiczyć kalistenike.

WHEY premium