zapodaje xpanda (dt 4rano, 30min przed treningiem , dn rano) 2 puchy (dopiero pierwszy tydzień) do tego mam mass xxl (którego zawsze pije po siłce), ale do rzeczy: myślę o zakupie jakiegoś mona i walnąć z 5g po treningu ale wtedy nie bardzo z xxl łykać chyba:/ co o tym sądzicie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
mozna
policz tylko ile gram kreatyny Ci wyjdzie z tych 2 porcji Xpanda dziennie + 5 g mono
wiecej niz 10 g dziennie nie ma sensu
wowczas mono mozesz dac w DN rano zamiast Xpanda
mass xxl+mono - mozna jak naajbardziej
policz tylko ile gram kreatyny Ci wyjdzie z tych 2 porcji Xpanda dziennie + 5 g mono
wiecej niz 10 g dziennie nie ma sensu
wowczas mono mozesz dac w DN rano zamiast Xpanda
mass xxl+mono - mozna jak naajbardziej
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
...
mogę mono zmieszać razem z xxl i to wypić?? :D xpand ma 4,5 g na porcje to nie wiem czy jest sens jak sądzicie przyjmie organizm??
...
wiec jesli ma 4,5g to nie ma sensu...
kase zainwestuj w jedzenie
kase zainwestuj w jedzenie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz