SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

szpagat - 6 miesiecy cwiczen - "twarde miesnie"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13831 Napisanych postów 32264 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1144210
Szpagat - jeżeli się go nauczysz i chcesz go mieć już na zawsze to musisz się później dalej rozciągać ( jak najczęściej go robić). Zrobiłem pierwszy raz szpagat w wieku 58 lat. Najprościej wg mnie rozciągać się poprzez stopniowe pogłębianie rozkroku. W pozycji maksymalnego rozciągnięcia trwałem po parę sekund i powtarzałem parę razy. Zajmuje to jednak kilkanaście minut.Ostatnio przez 3 miesiące nie rozciągałem się i teraz zaczynam.Efekty będą widoczne w Zabrzu na MP.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10393
co to jest DOMS
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Delayed onset muscular soreness - bolesność opóźniona związana z przebiegiem regeneracji (akumulacja wapnia w miejscach gdzie włókna mięśniowe uległy uszkodzeniu podczas ćwiczeń - potas stosujemy jako antagonistę wapnia).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10393
Dzieki !!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas wyszczuplajacy a efektywność ćwiczenia

Następny temat

Dieta redukcyjna pomozecie?

Shoty
Polecane artykuły