Witam. 3 tygodnie temu skręciłęm staw skokowy( to gdzies w kostce) ;p juz pare dni chodze bez gipsu, jakos strasznie nie boli wiec chyba ok.
chcialbym sie spytac. mniejwiecej jak długo powinienem odpuscic sobie cwiczenia nóg. czy miesiac bedzie ok? mam zamiar cwiczyc nogi bez duzego obciażenia. zrobic jakies treningi na poprawe wyskoku wiec bez duzych ciezarów.
czy jest jakis bezpieczny termin kiedy sie to wszystko zrosnie? czy lepiej zebym poszedl do lekarza i go o to spytał? :P
z góry dziekuje za odpowiedz. i przepraszam za kiepska składnie mojej wypowiedzi wypowiedzi
chcialbym sie spytac. mniejwiecej jak długo powinienem odpuscic sobie cwiczenia nóg. czy miesiac bedzie ok? mam zamiar cwiczyc nogi bez duzego obciażenia. zrobic jakies treningi na poprawe wyskoku wiec bez duzych ciezarów.
czy jest jakis bezpieczny termin kiedy sie to wszystko zrosnie? czy lepiej zebym poszedl do lekarza i go o to spytał? :P
z góry dziekuje za odpowiedz. i przepraszam za kiepska składnie mojej wypowiedzi wypowiedzi
http://www.sfd.pl/Tomsonpl_FBW5x5_Podsumowanie_s.21_-t682365-s21.html
Mój dziennik - zapraszam!
Krzysztof Piekarz