SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Regeneracja jak długo?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3935
Czy 24 godziny starczą na regenerację mięśni czy potrzeba dłuższego czasu? Z tych 24 godzin 9 to sen.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2008 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16345
no ale nie podałeś wogóle jaki masz trening ...
Podaj plan i ci powiem jak z regeneracją ...

Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5255
Jaki mięsień i jaka intensywność treningu?

TABELA OKREŚLAJĄCA ZALECANĄ DŁUGOŚĆ ODPOCZYNKU W STOSUNKU DO INTENSYWNOŚCI TRENINGÓW:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Regeneracja po czym i po co? Sprecyzuj o co Ci chodzi.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3935
To tak ćwiczę w domu. Pompki różnego typu, przysiady z obciążeniem, ABS II i inne proponowane przez Mawashiego. Ćwiczę co dwa dni. I nie wiem czy ćwicząc w poniedziałek o 16, mógłbym również ćwiczyć we wtorek o 16. Trochę głupie pytanie ale moja ciekawość jest wielka. Mam także problem z dietą, ale to pójde do działu z odżywianiem. Z góry dzięki za pomoc i pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1399
jak chcesz sie odtluscic/porzezbic to spokojnie mozna bo trening mawashiego "zbyt masowy" nie jest, pompki amatorsko tez ci nic nie zrobia, abs jak pisze co dwa to rob co dwa,
ale
jak chcesz nabrac masy to nie ma sensu, zrob 3x tyg porzadny trening i nie kombinuj
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Karol zrób trening - choćby dla początkujących - i wypowiedz się co masz na myśli mówiąc - porządny trening.

Masę oczywiście da się zrobić na tych treningach, a co do odpoczynku - to co jakiś czas można zrobić trening co 24 godziny. Za standard przy treningach obwodowych, nawet HST czy FBW przyjmuje się 36 - 48 h. jako optymalny.

Jeśli regularnie będzies ćwiczył dzień w dzień, to zakłócasz proces nadkompensacji (regeneracji i budowy) mięśni.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1399
sprobowalem twoich obwodow i wg mnie to nie ma sensu zeby gonic to do pompek to do przysiadow w takim tempie, przeciez wszyscy wiedza ze act nie sluzy do łapania masy tylko do przygotowanie do prawdziwego treningu, powrotu do cwiczen
ja robie zwykly trening, duza partia plus mała, a po obwodach czulem sie tylko zmeczony, spocony, zrezygnowany, to zupelnie nie pasuje do masowki, powinna byc pompa a nie zebys chcial puscic pawia,
nie umniejszajac obwodom to przydadza sie tym wszystkim sezonowca co prosza o ocene ich mega planu, a potem rezygnuja od zaraz,przynajmniej nie zrobia sobie krzywdy, podsumowujac:
na dluzsza mete bedzie ciezko obwodami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1399
a co do regenearcji to wszyscy tak pir.dolą ze trzeba nawet po malej aktywnosci, a ja podam przyklad z zycia, moj kuzyn robil pompki dzien w dzien, do upadlego, jak wariat, nic nie slyszal o zadnej regenarcji albo diece, a ma tak swietnie zbudowan klatke ze szkoda gadac,
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1265 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16214
bo mięśnie do pewnego obwodu się po prostu adoptują do wysiłku i rosną aby jemu sprostać także mięsnie bez supli też można zbobyć ale nie bez ograniczeń

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Karol - niestey mało wiesz o budowaniu masy mięśniowej. Szczególnie u początkujących.
Kuzynowi powinszować.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki.

Następny temat

Ciężarki

electro
Polecane artykuły