SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zlozenie cyklu z suplementow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
witam
chcialbym aby ktos mi pomogl ulozyc cykl z suplementow na ok rok-koszt ok 250-300 zl miesiecznie
na innym forum widzialem jak ktos przedstawil cykl na 10 miesiecy ale moze jakies inne propozycje
-wiek 25 lat
-waga 72kg:(
-wzrost 176cm
-trening 4 razy w tyg-pracuje 4 dni a kloejne 4 mam wolne wiec trenuje w te dni kiedy mam wolne
-dieta jest
-interesuje mnie zdobycie jak najwiekszej masy...

"Lepiej się zużywać niż rdzewieć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
masa i miesnie to moj cel

"Lepiej się zużywać niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
w 10 miesiecy mozna conajmniej 3 cykle kreatynowe zrobic
no i wiadomo odzywki w celu uzupelnienia diety
a dobrze jest dopracowana nic nie brakuje ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
to co teraz biore od 2 tyg to extra mass raz dziennie m-dien i kreatynka do tego tran i witaminki

"Lepiej się zużywać niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
dietka jest ponad 3500kcal

"Lepiej się zużywać niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
ten cykl ktory zaczalem teraz to pierwszy od dawien dawna
kiedys sie cos bralo do uzupelnienia dietki ale to bylo......fiu fiu
kretke mam zamiar brac systematycznie tzn cyklicznie z miesieczna przerwa ale nie myslalem o samej kreatynie tylko o np nitroII

"Lepiej się zużywać niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111
juz zamowilem gain bolica-4 kg chyba starczy na cykl????
do tego dokupie nitro z tym ze nie wiem ktore II??czy inne
myslalem zeby rzucic jeszcze horse power do tego
co myslicie moze cos jeszcze??moze za malo albo za duzo tego wszystkiego??

"Lepiej się zużywać niż rdzewieć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

choroba - dalsza suplementacja

Następny temat

Pytanie co do HMB !

electro
Polecane artykuły