SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o złożenie cyklu z suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Witam,
chcialbym aby ktos mi pomogl ulozyc cykl z suplementow na ok.6 miesięcy ,koszt 200 zl na 2 miesiące chba ze jest możliwość za tą kwote na 6 miesięcy
-wiek 24 lat
-waga 96 kg:(
-wzrost 176cm
-trening 3-4 razy w tyg myśle tylko o 3dniach niewiem czy to dobrze
-dieta staram sie ograniczac i jesc zdrowo
-interesuje mnie zdobycie jak najwiekszej masy, ponieważ poza brzuchenm to nic nie jest tak jak powinno.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
dzieki no ale ja juz kupilem te suple ale spoko jakos idzie. co do dawkowania to biore 6 tabletek dziennie cm3 bo w nitro 2 jest dodatkowo jablczan kreatyny i nie chce przedawkowac ;p tauryne kupilem z mysla o kreatynie a dibencozide dodatkowo... hmm po 6 dniach cyklu pobilem rekord o 4 kg ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
najpierw bym sie zredukowal z glowa

a pozniej robil w maire czysta mase

dieta nic innego w tym nie pomoze

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11735
Dobrze pojeść przez 6 miesięcy za 200zł??
Ja tyle wydaje prze 2 tygodnie na jedzenie

Wracając do tematu, tak jak wyżej, gainer/białeczko według braków w diecie (a widzę, że jej nie masz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nic nie kupuj, szkdoa pieniedzy

dieta redukcyjna i trening siłowy plus aeroby.

koneicznie

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
staram sie czymac diete, jem gotowane mieso i warzwa, jogurty ograniczam jedzenie chleb.
cwicze od 6 miesiecy dosyc intesywnie po przerwie 2 letniej(wczesniej cwiczylem rekreacyjni przez 4lat z przerwami)
po tych 6 miesiącach troche sie nabilem z jakimis malymi przyrostami teraz chciałbym sie wzmocnic i troche masy zdobyc, moim celem nie jest byc wycietym tylko dobrze zbudownym bez ogromnego brzuch, więc mam zamiar kupic jakies suple i zobaczyc czy po ich spozyciu beda jakies efekty,
dzieki za rady pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
*trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11735
Po 6 miesiącach od przerwy, wystarczy że przyłożysz się do treningu, diety i regeneracji, a efekty same wskoczą Po przerwie zawsze szybko zdobywa się masę, tak jak przy pierwszym kontakcie z siłownią. Jeżeli już tak bardzo chcesz kupić jakieś suplementy to zakup białko, bądź gainera, bo co innego nie ma sensu... No chyba, że jesteś uparty to weź sobie Mono + Gainer, bo po długiej przerwie powinno Cię klepnąć pozdro^^

Zmieniony przez - patryk x2 w dniu 2008-08-07 13:26:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jakiego gainera?

nie doradzaj jak nie wiesz w czym rzecz

zbić tłuszcz - to priorytet.

żadne kreatyny i inne badziewia.

spalacz i dieta , nie starać sie a przyłożyć.

jogurty - cukier - syf.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Płatki Owsiane te Węglowodany z nich są fanatastyczne nie najlepiej to smakuje ale zapycha brzuch nie ma Wilczgo Apetytu i naprawde ładnie shcodzi tłuszcz przy odpowiedniej diecie Gainery odpuść Zwiększ Ilość Białka w Diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać prosze o rozpiske

Następny temat

układam cykl....

WHEY premium