SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spalacze tłuszczu a katabolizm ?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1726
witam,

mam pytanko do znawców na sfd odnosnie katabolizmu przy stosowaniu spalaczy tłuszczu ? co o tym sądzicie ? jak to jest ?

pozdr.

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Raven ale w tym momencie kwestionujesz wiele badań, pokazujących że ludzie redukujący się przy pomocy eca, mają znacznie mniejszy % utraty tkanki mięśniowej w stosunku do grup kontrolnych.
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
ale o co pytasz konkretnie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1726
o wpływ składników zawartych w spalaczach tłuszczu na katabolizm mięśni ? czy jako taki mają ?

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 3305 Wiek 60 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28054
stymulujace tarczyce tak.
efedrynowe i synefrynowe nie
poza tym wyjalawiaja dosc silnie z mineralow jak potas, sod, magnez, wymagaja tez wiekszej poadzy witamin jak c, e , a.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2411
O Marek! zapewne minął Ci chwilowo wstręt do netu. sprowokuje Cie więc i wytłumacz mi czemu efedryna nie ma działać katabolicznie na mięśnie albo np clen?? osobiście jestem przeciwnikiem przyjmowania tych specyfików w dużych dawkach bez saa. powód?? oba te środki wzmagają termogezezę nieprawdaż? wzrost temp organizmu jest silnym bodzcem katabolicznym dla mięsni. to fizjologia. znamy przecież silne miokataboliczne działanie gorączki.

The Show Must Go On

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1726
a oparte na johimbie ?

rozumiem, ze popularne gugle są kataboliczne, jako ze są stymulatorem tarczycy

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 3305 Wiek 60 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28054
Raven, nie potrafie pewnie tego wytlumaczyc jednak z praktyki znam dzialanie efedry na swoj orgaznizm i zawsze palilem tluszcz, zyskujac na sile miesni. stad wnioski ze ich nie tracilem. dodam ze na pewno trzeba stosowac diety wysokobialkowa oraz antykataboliki przed i po treeningu , jak glutamina czy matrixy kreatynowe.
NA dobra sprawe i tak wszytko zalezy od postepowania dietetyczno treningowego jako calosci , a nie od samego suplementu czy sterydu.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 3305 Wiek 60 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28054
poza tym pamietam opis dzialania efedry, gdzi wyrqaznied bylo zanzaczone ze jej dzialanie na lipolize jednaoczesnie zaznaczajac ochrone miesni przed katabolizmem.
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
dokładnie

można znalesc o tym art na forum nawet


chyba Quazar zrobił opracowanie tematu.


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2411
no ja oczywiście widziałem nieraz bzdury pisane o antykatabolicznym działaniu efki czy clenu na mięśnie. trzeba by sie wgłebić w fizjologię. zaden mechanizm ani efki ani clenu nie daje zatrzymania rozpadu białek mięsni!! szczególnie du7że dawki ktore wzmagają termogezeze, podnosza temp ciała działaja pośrednio katabolicznie w efekcie. no pomyślcie chwile.moj pierwszy post miał własnie sprowokować dyskusję. Marku no zawiodłem sie troche. duze dawki efki pala tłuszcz oczywiście ale siła mięsni wzrasta na zupełnie innych mechanizmach przy tym. Byłem pewien że to wiesz. na pewno masz kolegów którzy maja połowe Twojej masy mięśniwej a podnoszą dużo większe ciężary

The Show Must Go On

...
Napisał(a)
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 3305 Wiek 60 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28054
Raven nit nie wie wszystkiego. tu opieralem sie na wlasnych odczuciach. skoro twierdzisz ze ef moze tez palic miesnie pewnie tak jest, zwlaszcza ze blokuje osrodek glodu w mozgu. zatem ten kto zabezpieczy sie przed katabolizmem , dobrym jedzeniem , suplementem.
sile determinuje nie tylko wiekosc miesnia a rowniez rozwoj ukladu nerwowego , czego po wiuelkosci nie wiidac - to o co pytales.
pozdr
mc

IHS TEAM

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ktos to zna?

Następny temat

czy organizm da rade to wszystko wchlonac razem?

electro
Polecane artykuły