Ile km przebiega piłkarz w czasie meczu ???

Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 822

Moim zdanie piłkarz przebiega 10-14
...
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Odpowiadając przekornie na twoje pytanie odpowiem, że podobnio nie mało przebiegają bramkarze. Podobno 3-4 km w ciągu meczu. Nieźle jak na 90 minut dreptania. Piłkarze z pola conajmniej dwa razy więcej, a najbardziej aktyewni na prewno przekraczają 10 km na mecz.
...
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1414
ostatnio przeciez popularne podczas transmisji jest pokazywanie ile pilkarz przebiegl na poziomie ligi mistrzow oraz ostatnio na ME widac ze w ciagu 90 minut pilkarze przebiegaja od 10KM a najlepsi niewiele ponad 12KM najmniej biegaja bramkarze srodkowi obroncy i napastnicy co wynika z ich roli na boisku rekordzistami sa srodkowi pomocnicy ktorzy operuja na calym boisku oraz gracze na bokach gdyz musz grac zarowno w obronie jak i w ataku zalezy to tez od nastawienia gracza popatrzcie chociazby na niemcow z lewej strony lahm ktory broni ale takze czesto wlacza sie w akcje ofensywne a zdrugiej friedrich ktory raczej skupia sie na obronie

Spartanie nie pytają ,,Ilu?”, lecz ,,Gdzie są”

...
choc zdarzaja sie mecze ze ktos przebiegnie 15 km ale to rzadkosc a w 20 km nie wierze musialby miec zamontowny wiatraczek w dupie

...
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4274
15 km stary to nie przez 90 min tylko ewentualnie z dogrywką =] w 90 max 13 km ... co do piłkarzy to najwięcej biega środek pomocy i skrzydła ...

~Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Moim zdanie piłkarz przebiega około 9 do 12 km
...
w sumie ta dyskusja jest zbedna ogladajcie mecz LM i zobaczcie podczas zmiany zawodnika ile przebiegl w czasie swojej gry