SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Super truper, fotki 'nuk' str. 11

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11809
Giry też dobre, widziałem, że twardo na nich stąpa po ziemi
...
Napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20242 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171137
Na barki pchałem kiedyś rekord 150kg x 2 powtórzenia sam i 3cie z pomocą, co prawda było to do czubka głowy ale i tak na siłowni wielu mdlało na sam widok

Uda mierzyłem 68cm, dzieki bogu spadło 2cm ale chciałbym miec docelowo 65cm, moze mógłbym sobie kupic wtedy jakies fajne spodnie na wymiar

Zrobie pozniej zdjęcia nóg napiętych.

Pabiano Italiano, proste... jak ide to pękaj pode mna chodniki i tylko słysze: o kur... trzesienie ziemi, aaaa nie... to Marcel wraca z jogurtami ze sklepu

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2008-07-05 17:57:18

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44011
nie będe Ci slodzil bo sam wiesz jak jest .



ps. wez sie za miche


edit: wszedl - sog


Zmieniony przez - pierog89 w dniu 2008-07-05 17:58:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
nie ma co ściemniać jesteś z********e. a ile bierzesz na bica??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53505
dobry ByQ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
no to bary w faktycznie w kutah mocne, mordowales je jakimis specjalnymi planami czy tradycyjnie ? bo mi brak pomyslu co zrobic z moimi. w chwili obecnej siłowo w porównaniu do klatki są 2 razy słabsze

jak dojdziesz do 65cm w udach to zobaczysz ze lipnie to będzie do góry ciała wyglądac

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3716
Konkretnie jest!!powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11809
A to dlatego te chodniki takie popękane były, a miałem złudne nadzieje, że to moja wina...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15148
konkretne ramie! Szacunek pozdr/
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
brak ud.

trenuj


reszta ok.

poza autem

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miyagi1/moje postepy

Następny temat

Znowu ja ! :D / str 1/5/8/9/11/14/15

electro
Polecane artykuły