Szacuny
0
Napisanych postów
104
Wiek
34 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
33399
Cześć, powiem że jak będziesz brał Horse Power, to bierz Fruit Punch bo jest naprawde dobry pierwsza porcja jak marcepan jakiś smakuje mdłe troche, ale mi smakowało, zawsze więcej wody możesz dać :).
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
...ale wlaściwie w większości stakow takie zestawienie to standard.
napisz cos wiecej o sobie, czy to pierwszy cykl, ile chcesz wydac na te cacka i wogóle o wszystki co mogloby pomóc w trafnym ustaleniu tej twojej suplementacji.
Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-07-04 21:12:51
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4861
1 .WIEK: 21
2 .WAGA: 84
3 .WZROST: 182
5 .STAZ NA SILOWNI: rok
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 2x monohydrat
8 .POZIOM BF% okolice 20%
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA: do tycia
10. WYNIKI SIŁOWE: zadowalające, ale szału nie ma. maksów nie mierzę
11 . DIETA: jest, całkiem niezła
wymyśliłem sobie, że następny cykl, za jakiś czas, chcę zrobić na suplemenetach spełaniających kryteria wymienione wyżej.
Zmieniony przez - sznyc w dniu 2008-07-04 21:23:01
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
właściwie nie będę odkrywczym jesli stwierdzę, ze w tej chwili przyszła pora na cell pumpa, jednkaże jesli zalezy ci na pompie i pobudzeniu- oby nie przesadnie- bo czasami obserwuje sie coś w rodzaju "małego uzależnienia"- to wrzucasz przed treningami coś w rodzaju no-xplode, shocka, albo nawet nanovapora czy coś wogole nie zawierającego kreatyny a za to tylko boostery.
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
Szacuny
21
Napisanych postów
3413
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
19334
dzięki moim zdaniem (sam jadlem horse power) jest naprawde jeden z lepszych, jak zrobisz cykl na dwoch puszkach to efekty sa bardzo ladne ale uwierz mi ... ostrowia bananowa to wymieka przy horsie...
Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót