witam ,mam taki problem - aeroby ,co robic najlepiej? jak biegac? ,jak czesto ,ile czasu i mniej wiecej co by jeszcze pomoglo do zrobienia rzezby ,chcialbym dostace jakies korzystne info.. z gory dziekowa..
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
...
ale na tej stronie nie znalazlem tego co chcialem ,raczej to co widzialem.. chodzi mi o to jak czesto biegac itp.. rozne informacje ktore sie moga przydac lub porady..
...
minimum 3 razy w tygodniu po 40 minut ( z czasem zwiekszasz)
najlepsze jest bieganie
Nie zapominaj ze jesli chcesz sie wyzezbic t podstawa jest dieta
najlepsze jest bieganie
Nie zapominaj ze jesli chcesz sie wyzezbic t podstawa jest dieta
...
formę aerobów wybierz sam czy to bieg, rower skakanka , wiosła
Co chcesz
Wysiłek aerobowy żeby przyniósł jakikolwiek rezultat wydaje mi się ze dolna granica jego trwania to ok 20 minut i dodawać co tydzień po np 5 minut.
Jednak wiecznie więcej się nie da zwiększac maks to ok 45 minut najlepiej w dnie nietreningowe
pozdro
Co chcesz
Wysiłek aerobowy żeby przyniósł jakikolwiek rezultat wydaje mi się ze dolna granica jego trwania to ok 20 minut i dodawać co tydzień po np 5 minut.
Jednak wiecznie więcej się nie da zwiększac maks to ok 45 minut najlepiej w dnie nietreningowe
pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz