SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

aeroby ,bieganie itp.. pomoc..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1022
witam ,mam taki problem - aeroby ,co robic najlepiej? jak biegac? ,jak czesto ,ile czasu i mniej wiecej co by jeszcze pomoglo do zrobienia rzezby ,chcialbym dostace jakies korzystne info.. z gory dziekowa..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Ej, pełno artów jest na ten temat.

https://www.sfd.pl/[art]_Aerobowy_sukces.-t417946.html
np ten.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1321
polecam poszperać w wyszukiwarce,( do góry w pasku opcja szukaj:pp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1022
ale na tej stronie nie znalazlem tego co chcialem ,raczej to co widzialem.. chodzi mi o to jak czesto biegac itp.. rozne informacje ktore sie moga przydac lub porady..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 719
minimum 3 razy w tygodniu po 40 minut ( z czasem zwiekszasz)
najlepsze jest bieganie
Nie zapominaj ze jesli chcesz sie wyzezbic t podstawa jest dieta
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787448
formę aerobów wybierz sam czy to bieg, rower skakanka , wiosła

Co chcesz

Wysiłek aerobowy żeby przyniósł jakikolwiek rezultat wydaje mi się ze dolna granica jego trwania to ok 20 minut i dodawać co tydzień po np 5 minut.

Jednak wiecznie więcej się nie da zwiększac maks to ok 45 minut najlepiej w dnie nietreningowe

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1022
i o to mi chodziło ,dziekoweczka
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787448
jak coś to pisz

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening najlepiej split...

Następny temat

Brzuch

electro
Polecane artykuły