Witam. Jestem nowy na tym forum. Jest to mój pierwszy post. Mam do Was pytanie. Ile razy w tygodniu robić "Trening Domatora" (z tą wersją bez ekspandera)??? Z góry thx. Pozdrawiam. :P
PS. Nie jestem kulturystą. Trenuję piłkę nożną.
PS. Nie jestem kulturystą. Trenuję piłkę nożną.
Krzysztof Piekarz