Tomek, dlaczego takie kiepskie? W sumie wielostawowe i w ogóle... I tak go nie robię, ale chciałbym wiedzieć
.
.Półmaraton w 1:57:11! :)
Ilość wyświetleń tematu: 234733
.Półmaraton w 1:57:11! :)
"live and die in the squat rack"
Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.
Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.
.
Półmaraton w 1:57:11! :)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły