Witam, zalezy mi na poprawie sylwetki, uzyskaniu pionowej postawy, gdyz ta obecna jest troche zgarbiona(za mlodu siedzialo sie po 16h przy kompie to teraz konsekwencje sa..). Poki co nie mam dostepu do silowni, ale planuja podjac prace wiec zarobie pare groszy to i kupi sie troche sprzetu ;). Znalazlem ten trening domatora, mam pytanie : czy musze wykonywac wszystkie te cwiczenia? dodam, ze posiadam hantelke(niestety jedna). Zatem czy moglbym dodac np. wioslowanie?
Oto i on(znaleziony ofc na www.kulturystyka.pl/atalas).
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Rozciąganie ekspandera za plecami lub Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednorącz stojąc-3-4 serie x do zm.
4.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
7.Rozciąganie ekspandera przed sobą-3-4serie x do zm.
8.Rozciąganie ekspandera nad głową-3-4 serie x do zm.
9.Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie-3-4 serie x do zm.
10.Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc-3-4serie x do zm.
11. Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
12. Wspięcia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
Jesli nie dam rady zrobic 4 serii w niektorych cwiczeniach to czy moge sie ograniczyc do 3?
Mam taka jakby hmm kurza klate, czy cwiczenie klatki pomoze mi rozwiazac ten problem?
Dodam, ze na brzuch rozpoczynam dzis trening a6w.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: ~64-67
Wzrost: 180
Cel treningowy: poprawa sylwetki
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: czesto jezdze na rowerze
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): posiadam sztangielke, ekspander
Dieta: nie posiadam, nie potrafie dobrac wlasciwej, a zalezy mi na przybraniu na masie
Przeciwskaznania medyczne: raczej brak
Zażywane suplementy: brak
Oto i on(znaleziony ofc na www.kulturystyka.pl/atalas).
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Rozciąganie ekspandera za plecami lub Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednorącz stojąc-3-4 serie x do zm.
4.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
7.Rozciąganie ekspandera przed sobą-3-4serie x do zm.
8.Rozciąganie ekspandera nad głową-3-4 serie x do zm.
9.Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie-3-4 serie x do zm.
10.Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc-3-4serie x do zm.
11. Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
12. Wspięcia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
Jesli nie dam rady zrobic 4 serii w niektorych cwiczeniach to czy moge sie ograniczyc do 3?
Mam taka jakby hmm kurza klate, czy cwiczenie klatki pomoze mi rozwiazac ten problem?
Dodam, ze na brzuch rozpoczynam dzis trening a6w.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: ~64-67
Wzrost: 180
Cel treningowy: poprawa sylwetki
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: czesto jezdze na rowerze
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): posiadam sztangielke, ekspander
Dieta: nie posiadam, nie potrafie dobrac wlasciwej, a zalezy mi na przybraniu na masie
Przeciwskaznania medyczne: raczej brak
Zażywane suplementy: brak
"Before we find a world peace, we gotta find a peace in that war on the streets". - Tupac Shakur
Krzysztof Piekarz
ale sam musisz sie pilnowac aby się nie garbić klata do przodu wypięta