SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moje fotki - oceńcie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
MACCIEJ-masa i klasa

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791


Oto foto dla niedowiarków - jak widać 40,5, bez pompy, po treningu aerobowym ( rano ) + podrzut 5 serii po 5 powtórzeń. Gdybym miał dzień przerwy od treningów, dobrze się nawodnił i wyspał, a jeszcze dodatkowo napompował łapkę, to bez problemów jest 41-41,5

Swoją drogą jak cholernie trudno jest zrobić sobie samemu foto bica z centymetrem... jeden koniec plastrem musiałem przykleić :)

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
a co do bicepsa przodem - on faktycznie wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciu, nie wiem czemu tak jest, ale zdjęcie przekłamuje prawdę, łapka w lustrze wygląda dużo potężniej. Może to jest wina oswietlenia

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Ja też na fotch wychodze gorzej niż live,ale może to subektywna opinia

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791


tak wyglądałem tydzien temu po bieganiu ( interwałach ) - ogólnie fota beznadziejna, nic absolutnie nie widać... te pierwsze są o wiele lepsze, ale i one nie oddaja prawdy w całości. Tą dałem tylko do porównania ile się traci przez złe oświetlenie i nieumiejętnośc zrobienia dobrej foty.

Tym bardziej jestem pełen podziwu dla kulturystów, którzy potrafia się doskonale zaprezentować zarówno na żywo jak i na fotkach. To też jak się okazuje trzeba umieć :)

Dziękuję wszystkim za opinie i oceny

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015


Sory,ze sie czepiam
Ale czy to jest dobrze wykonane ?

A ogolnie masz fajna sylwetke
Proporcja i estetyka zachowana !


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
tak, dobrze, to jest efekt tego że po wewnętrznej stronie ramienia jest takie wgłębienie - jak nie trzymam drugą ręką to tak wyglada centymetr - ale przylega na całej długości - w tym miejscu tylko krawędzia przylega, ale nic nie odstaje

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
OK spoko..
Niezly pomysl z tym przyklejeniem sobie miary na plaster
Kurcze,ze ja na taki nie wpadlem


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
oj maciej Ty sie odrazu obrazasz i wyzywasz na niedowiarkow a skąd wiesz ze niemam krzywego oka?? bys sie zlitowal nad niepelnosprawnym kulturystą
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Hehe, mi jakos cały centymetr przylega , spoko , na tej Twoim zdaniem najgorszej fotce moim zdaniem już widać te 41.




Doradca w dziale "Trening"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chude raczki :))

Następny temat

Nic interesujacego

electro
Polecane artykuły