dzisiaj opóżnie terning do jakieś 19.30 bo parówa jak cholera!! Juz sie ze mnie leje ocodopiero jak by przeszło trenować!!
Kurcze musze skończyć z tymi wyjściami jedzeniem tam kebabów, pizzy czy lodów!!! wiem ze to jedzenie jest złe ale jak gdzieś jestem to lepiej to zjeść niz nic. a kurde jaksie jest ze znojomumi to trzeba sie rozerwac troche. Jak ostatnio zrobiłem sobei kanapki to sie ze mneilali że szok hehe Te grille przydomowe też koneic z nimi bo to kięcho z grilla też ma tego fatu sporo
tzreba sie poprawić hehe
Kurcze musze skończyć z tymi wyjściami jedzeniem tam kebabów, pizzy czy lodów!!! wiem ze to jedzenie jest złe ale jak gdzieś jestem to lepiej to zjeść niz nic. a kurde jaksie jest ze znojomumi to trzeba sie rozerwac troche. Jak ostatnio zrobiłem sobei kanapki to sie ze mneilali że szok hehe Te grille przydomowe też koneic z nimi bo to kięcho z grilla też ma tego fatu sporo
tzreba sie poprawić hehe
)
