SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

xpand + ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
witam
po rocznej przerwie od silowni spowodowanej przewlekla choroba z nowu moge juz aktywnie cwiczyc.w zwiazku z tym zakupilem xpanda (workout formula 925g)i mam takie pytanie co do tego dokupic , glownie chodzi mi o odzywke bialkowa (zaznaczam ze najlepiej aby bylo ekonmicznie i wydajnie:) rodzina na utrzymaniu ) z tego co czytalem od bidy mozna samego xpanda brac + jakies bialko.Wczesniej bralem staki glownie te ktore sciagnalem ze stanow byl to. Nitro Jack z bodytecha (z skali od 0 do 10 dal bym mu 5/6).To by bylo na tyle licze na kilka ciekawych rad i wyrozumialosc jesli gdzies juz sie ten watek przewinal.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29933
na samym xpandzie daleko nei zajedziesz , chodzi tu o to że masz go po prostu za mało na cykl

potrzebne bedzie jakies mono albo jablczan
zainwestuj w TCM OLIMPA 300 kapsów , białko dostarcz z michy i bedzie git

ewentualnie jak juz chcesz tanie i wydajne białko , to Ostrowie mozesz dokupic.

pozdr.

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
Ostrowia - jesli smak to dla Ciebie sprawa drugorzedna

Tcm - ok, 150-180 kaps wystarczy

ewentualnie mono 150-180 kaps

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
dzieki za sugestie , masz racje ze na samym xpandzie nie zajedae daleko ale chodzi o to zebym przynajmniej wrocil w jakims stopniu do poprzedniej wagi:) pozatym zapomnialem dodac ze xpand x 2 puchy na cykl.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
2 puchy na cykl stykaja w zupelnosci

przy 2 porcjach dziennie masz cykl 50 dniwoy wiec bajer - juz nie potrzeba innych kreatyn do tego

bialko - Ostrowia, Prolongatum

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-06-20 18:15:37

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...a dlaczego tak wlaściwie skierowałeś uwage ku białku- sa jakieś powody ku temu?
pytam bo jakby pewna nieuporządkowana sytuacja z zakresu odzywiania przebijala z tego co piszesz.
w kwestii xpanda sytuacja jest taka- jak juz zreszta napisan- że ablo musisz kupic dwa albo jeszcze cos dorzucic innego aby wyszedł z tego właściwy cykl.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-06-20 20:19:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21170
jeśli się dobrze odżywiasz bialko nie jest konieczne... Xpand i jakies mono albo Tcm jak mówi siodema... mozesz od biedy cellpumpa wziasc i będzie dość...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
uwage ku bialku skierowalem z tego wzgledu ze mam braki , dawniej trzymalem diete rygorystycznie i dostarczalem bialko do organizmu z naturalnych pokarmow.. teraz roznie bywa , chyba "lenistwo" mnie ogarnelo na "starosc" ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
0czywiscie "lenistwo" w zakresie zywienia a nie samego treningu w gwoli scislosci:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3167
Panowie, a co myślicie o połączeniu Xpanda z Horse Power? Oczywiście dorzuciłbym do tego jakieś witaminki, oraz odżywkę białkowa jako uzupełnienie diety.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP i SHOCKA i jakis pomper do tego co polecicie ??

Następny temat

Jak stosować ?? Pomoc

electro
Polecane artykuły