witam :) Mam 17 lat 187 wzrostu 72kg. Mama wielką prośbę czy ma ktoś jakiś trening. chodzę do klasy o profilu sportowym :) przeaz ten rok szkolny wyrobiłem sobie dobrą formę ( w porównaniu do formy z gimnazjum )
Na 1km mam 3,10 minuty :D
Czy ma ktoś jakiś trening żeby utrzymać formę i troszkę podciągnięcia sie z bieganiem na 1000-1500m ???
Z góry Dziękuje :) Pozdrawiam LUKIBAR
Na 1km mam 3,10 minuty :D
Czy ma ktoś jakiś trening żeby utrzymać formę i troszkę podciągnięcia sie z bieganiem na 1000-1500m ???
Z góry Dziękuje :) Pozdrawiam LUKIBAR
Krzysztof Piekarz