SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potzrebuje trening :))

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
witam :) Mam 17 lat 187 wzrostu 72kg. Mama wielką prośbę czy ma ktoś jakiś trening. chodzę do klasy o profilu sportowym :) przeaz ten rok szkolny wyrobiłem sobie dobrą formę ( w porównaniu do formy z gimnazjum )

Na 1km mam 3,10 minuty :D
Czy ma ktoś jakiś trening żeby utrzymać formę i troszkę podciągnięcia sie z bieganiem na 1000-1500m ???

Z góry Dziękuje :) Pozdrawiam LUKIBAR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Poszukaj na forum, jest wyszukiwarka sa podsumowania najlepszych postw wystarczy chwile posiedziec poszukac.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
posty podwieszone i ułożysz sobie sam.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Witam zwracam się z uprzejmą prośba do kompetentnych osób o pomoc w treningu typowo siłowym(i jak da rade na rzezbe)… moja przygoda z siłownia zaczęła się jakieś 3 lata temu zawsze traktowałem to jako rekreacje i uzupełnienie mojego treningu szybkościowo-siłowego (trenuje taekwondo ok. 9 lat) sporo czytałem na temat treningu na rożnych forach…jeżeli chodzi o mój aktualny trening na siłowni to eksperymentuje strasznie trenuje rożne partie(np.barki-plecy, klatka-triceps itd.) nas siłowni jestem 5 razy w tyg. łącze ćwiczenia i kombinuje ale sam nie jestem pewny co do tego dlatego proszę jeżeli to możliwe o ustalenie jakiegoś planu treningowego który nie będzie kolidował z moja dyscyplina…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Plan ukladasz sam, nikt tu planu ci nie ulozy.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 15-10-5 parę pytań i plan

Następny temat

Trening mass do poprawy

WHEY premium