witam wszystkich i od razu proszę o wyrozumiałość bo jestem nowicjuszem w tej dziedzinie :)
trenuje dopiero jakies 3m-ce, 90kg wagi i 184cm wzrostu... na obecna chwile koncze Gainera MCT Olipmu,aminokwasy Universala i Shotguna juz zeżarłem hehe
niestety nie mam pomyslu co dalej? myslalem o jabczanie + glutamina albo jakis stack.... ? nie mam pojecia... (shotgun zrobil swoje ale smak nie podszedl mi za bardzo i mam go dosc) moze Massacra? co myslicie, prosze o dobra rade i z gory thx , pozdr
trenuje dopiero jakies 3m-ce, 90kg wagi i 184cm wzrostu... na obecna chwile koncze Gainera MCT Olipmu,aminokwasy Universala i Shotguna juz zeżarłem hehe
niestety nie mam pomyslu co dalej? myslalem o jabczanie + glutamina albo jakis stack.... ? nie mam pojecia... (shotgun zrobil swoje ale smak nie podszedl mi za bardzo i mam go dosc) moze Massacra? co myslicie, prosze o dobra rade i z gory thx , pozdr
no risk no fun
little by little
Krzysztof Piekarz

co zmienic zeby bylo dobrze i wcale nie mowie ze suple mi nie pomagaja tylko nie wiem czy mozna caly czas to samo jesc ? a jesli nie to co innego powinienem zarzucic? powtorze : cwicze regularnie od ok 3m-cy moze troszke wiecej i gdybym wiedzial co i jak to bym sie tutaj nie pytal o raade