SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak wyrzeźbić sobie brzuch ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
Witam. Mam pytanie, czy gdy robię a6w to mogę też robić brzuszki ? Jeśli zaczynam robić a6w nadczczo rano, to wieczorkiem mogę sobie robić brzuszki ? Jeśli tak, to w jakiej ilośći ? Czy można brać do tego kreatynę albo coś takiego ? Proszę o podpowiedzi :) Pozdrawiam :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 75

Wzrost: 175

Cel treningowy: Rzeźba brzucha

Staż treningowy na słowni: dopiero zaczynam

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): narazie bez siłowni

Dieta: nie ma

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie ma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
po co po a6w chcezs robic brzuszki przeciez a6w jest treningiem m. brzucha...

pozatym a6w nie spala tluszczu z brzcuha tylko rozwija wytrzymalosc miesni ktore nim cwiczysz.

jesli masz troszke tluszczyku radze trening brzucha masowy- aby zwiekszyc mase miesniowa tych miesni- beda wieksze = lepiej widoczne, a do tego zmiana odzywiania i dodanie treningow wydolnosciowych jak bieganie etc. w celu spalenia tluszczu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
a jaki to jest trening mięsni brzucha masowy ? możesz mi powiedzieć na czym on polega ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
ABS 2 buduje mase brzucha

wpisz w wyszukiwarke

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
ok wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Jeżeli zaczynasz to daruj sobie kretę czy inne suple.

Niezależnie jaki program treningowy wybierzesz to i tak najważniejsza jest dieta.

Oprócz dobrze skomponowanej diety redukcyjnej (choć nie wiem ile masz tłuszczu do spalenia, może wogóle nie masz) zapomnij o nabiale. Zero mleka, jogutrów, serów itp. Jedynie jajka są ok.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do OCENY ! ! !

Następny temat

Przerwa w treningu. Proszę o rade.Sogi !

Shoty
Polecane artykuły