Witam. Mam pytanie, czy gdy robię a6w to mogę też robić brzuszki ? Jeśli zaczynam robić a6w nadczczo rano, to wieczorkiem mogę sobie robić brzuszki ? Jeśli tak, to w jakiej ilośći ? Czy można brać do tego kreatynę albo coś takiego ? Proszę o podpowiedzi :) Pozdrawiam :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 175
Cel treningowy: Rzeźba brzucha
Staż treningowy na słowni: dopiero zaczynam
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): narazie bez siłowni
Dieta: nie ma
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nie ma
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 175
Cel treningowy: Rzeźba brzucha
Staż treningowy na słowni: dopiero zaczynam
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): narazie bez siłowni
Dieta: nie ma
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nie ma
Krzysztof Piekarz

