witam mam do sprzedania buty firmy SOUTHPOLE .. przyslal mi je brat z Angli na urodziny ale są na mnie za dużę .zalozylem 2 razy i postanowilem sprzedac za jedyne 150zł...zachecam od kupna..obuwie przenaczone do gry w kosza , ale równiez i na ulice
do chodzenia;p... jak co to pisac. gg: 6967739 . mejl; [email protected] / wiecej fotków moge dac
Krzysztof Piekarz




