Hej! Za miecha rozpoczynam swój 2 cykl, chciałem sobie kupić Storma i Shocka jednak po opiniach nowego shocka troszkę zwątpiłem w jego działanie... Na mnie pobudzacze raczej nie działają, wcześniej jadłem Arginine z treca to ładowałem 15 tabsów i nic nie czułem :/
Strom na 100% zostaje tylko co do tego dodać ? Może Horse Powera, ale czy wtedy nie będzie za dużo tej krety?
sogi za poradę.
Strom na 100% zostaje tylko co do tego dodać ? Może Horse Powera, ale czy wtedy nie będzie za dużo tej krety?
sogi za poradę.
Krzysztof Piekarz
