Dlaczego warto pojawić się 1 czerwca na tej imprezie:
">plakat bo piękne miejsce (stadnina koni w Dębnie koło Rawicza), zawody par i niezwykle waleczni zawodnicy. No i wreszcie ciekawe i widowiskowe konkurencje.
Zestawianie par wygląda następująco:
Patyk-Koniecki
Kuraś -Walczak
Rozum-Leśniewski
Nowacki-Kowal
Rywalizować będą w następujących konkurencjach:
- przeciąganie liny dwóch na dwóch
- pierwszy zawodnik przenosi walizki 150 kg na odległość 30 m, następnie drugi z drużyny wyciska hantle.
- ciągnięcie tira w siadzie we dwóch
- opona plus załadunek kul 120 kg, 140 kg,170kg
-
martwy ciąg we dwóch
Oprócz zmagań strongmenów, wiele innych atrakcji między innymi zawody konne, konkurs wyciskania odważnika 24 kg, zawody w podciąganiu na drążku. Będziecie mogli bez względu na płeć spróbować swoich sił przy wadze płaczu i innych konkursach z nagrodami .Zawody rozegrane zostaną 1 czerwca w święto naszych pociech, więc i o prezenty nie musicie się martwić. Obejrzenie w akcji na żywo strongmenów, zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia, czy wreszcie zaopatrzenie się w oryginalną wandamkę, czy koszulkę strongman ( będzie stoisko), to chyba prezent ,, full wypas”. Szykuje się naprawdę fajna zabawa i zawody strongman na bardzo wysokim sportowym poziomie.