SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co mam robić zeby nabrac masy pomocy !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
Chciałbym nabrać masy tak aby ogólnie ważyć więcej teraz ważę 60 Kg wzrost 175cm wiek 19 lat. Zakupiłem sobie gainer z firmy vitalmax gainer1 10Kg który jem ok. 2 tyg i niewidzę zmian trochę ćwiczę na ławce oraz hantlami. Gainera pije dziennie 2x 40g na ławce wyciskam ok. 25Kg i hantlami 6 i 8 Kg. Proszę powiedzcie mi, co mam zrobić żeby w szybkim czasie przytyć, co jeść (jaka dieta) ile ćwiczyć ile serii ile Kg itp, czy dobrze zrobiłem ze wydałem kasę na gainer pomoże mi to cos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
gainer to jedzenie w proszku, ew może stanowic uzupełnienie diety.

własnie dla tego musisz ja posiadac, wiec poczytaj posty zaznaczone na czerwono, i ułóż cos, pużniej możesz wkleic to ja poprawimy

co do treningu to w innym dziale szukaj

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
Nie no ja chyba nie dam rady jak czytałem to dowiedziałem sie ze jestem ektomorfikiem i jest bardz trudno nabrac masy to dieta dla kolesia co wazy 70kg a ja waze 60kg a wiec powinienem zjesc jeszcze wiecej ja nie mam czasu zeby siedziec w kuchni i gotowac i jesc co 2 godz a po zatym nue zjem tak duzo co teraz? Pomocy

Śniadanie
Omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi
Owoc i orzechy
Śniadanie 2
Pieczeń wołowa
Kalafior
Ryz brązowy
Oliwa z oliwek
Posiłek 3
Pierś z kurczak
Ziemniaki w mundurkach
Olej lniany
Surówka warzywno - owocowa
Obiad
Mintaj
Ryz brązowy
Sałata
Oliwa z oliwek
Posiłek <przed treningowy>
Carbo
Wpc
Posiłek <po treningowy>
Carbo
Wpc
Posiłek do 1h po treningu
Pierś z kurczaka
Ryż
Pomidor
Kolacja
Ser półtłusty
Płatki owsiane
Owoc
Na noc
Tuńczyk, ser chudy, odżywka oparta na kazeinie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13866
To ty chciałeś nabrać masy nie jedząc więcej...




Zmieniony przez - PakerConan w dniu 2008-05-16 08:06:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
Nie no wiem ze musze jesc wiecej i jem wiecej ale przeciesz nie mam czasu zeby siedziec cały czas w kuchni i gotowac
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
wyglada troche jak bys skads przepisał,

jak wygląda btw tej diety w stosunku do twoiego zapotrzebowania?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
A tą diete mozna uzupełnic tym gainerem np zamiast tej wołowiny gainer bo o tej poze jestem w szkole a wiec bedzie to wygladac tak ok 5 posiłków dziennie i do tego gainer rano zazwyczaj płatki do tego dozuce sobie jakies jajko i owoca wazywko, 2 sniadanie to chleb w szkole z serem szynka jakis owoc nastepnie gainer obiad oczywiscie do tego jakis owoc wazywo nastepnie gainer potem przed kolacja zgłodne a wiec znowu cos zjem płatki chleb moze cos na miescie jakis kurczak hamburger jak mnie nie bedzie w domu potem kolacja płatki jakas kiełbasa owoc potem przed snem zawsze cos jem zazwyczaj płatki i chleb? Jak myslicie da mi to cos?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
Jak myslicie da mi to cos?

raczej nie

chcąc nabrac kilogramów musisz miec diete z dodatnim bilansem kcal, wiec weż sie za obliczenie twojego zapotrzebowania,

jaszcze raz napisze ze wszystko znajdziesz w postach podwieszonych

pozdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
A wiec moge jesc ile wlezie a nic nie przybedzie jak niebede jadł odpwiedniej kcal?

A jeszcze jedno jak to jest z piwkiem? Bo przez te gainery odmawiam sobie bo słyszałem ze to wypłukuje te gainery i moze zaszkodzic jak to jest?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25638
A wiec moge jesc ile wlezie a nic nie przybedzie jak niebede jadł odpwiedniej kcal?

Dokładnie. A co do piwa to nie słyszałem aby wypłukiwało gainera, więc raz na jakiś czas możesz wypić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak piwo może wypłukiwać gainera ? Ciekawa teoria
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waleczek po ciąży

Następny temat

Smażenie kurczaka

electro
Polecane artykuły