Szacuny
11215
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
no własnie mam leucyne z fasta
opakowanie otwarte, zostało jej około 250-300g to wartosc na'oko'
jak ktos bardzo chce to ją zwaze - chociaz to nie ma sensu
wymienie sie na bcaa lub glutamine
proszek/kapsy - propozycje do rozwazenia,
ilosciowo rowniez, w sumie normalnie bym sobie kupił antykatabolik , a leucynę komus dał - nie podchodzi mi w tej formie łykana przed aerobami, ale moze ktos bedzie chciał sie wymienic to proszę bardzo
Szacuny
11215
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
sorry ale jeszcze nie stać mnie na rozdawanie supli - chociaz moze kiedys tak będzie ,
poki co chce wymiany - jak nie bedzie chetnego to zjem sam , w koncu zaplacilem za nią swego czasu
Szacuny
2
Napisanych postów
989
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
9863
dj_Smalec: ja sie wymienie za 1 kaps. BCAA MegaCaps
A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.