SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wymienię czystą leucynę w prochu na...

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
no własnie mam leucyne z fasta
opakowanie otwarte, zostało jej około 250-300g to wartosc na'oko'
jak ktos bardzo chce to ją zwaze - chociaz to nie ma sensu

wymienie sie na bcaa lub glutamine
proszek/kapsy - propozycje do rozwazenia,
ilosciowo rowniez, w sumie normalnie bym sobie kupił antykatabolik , a leucynę komus dał - nie podchodzi mi w tej formie łykana przed aerobami, ale moze ktos bedzie chciał sie wymienic to proszę bardzo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9022
Banan jestem chętny żebyś mi ją oddał wlasnie jst mi potrzebna a na wymaiane,jak narazie nic nie mam.Wezmę ją chętnie Administratorze

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403

sorry ale jeszcze nie stać mnie na rozdawanie supli - chociaz moze kiedys tak będzie ,
poki co chce wymiany - jak nie bedzie chetnego to zjem sam , w koncu zaplacilem za nią swego czasu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9022
Ok,spoko przecież wiem javascript: void();
javascript: void();

Jak byś miał coś na sprzedaż albo do zalatwienia,jakies suple to pisz na prv.Jestem chetny na cos dobrego i taniego:-0

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13353
Witam,
Ile byś chciał BCAA olimpa w blistrach? Chętnie bym sprawdził jak działa na mnie czysta leucyna
pozdrawiam,
post
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
no nie wiem , proponuj - rozwaze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13353
jeżeli jest jej tam ok. 275g to proponuję 450 caps w blistrach. Jeżeli poniżej 250g to 390 caps.
pozdrawiam
post
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
nie mozesz jak czlowiek ceny w zl rzucic??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
nie, bo nie chce sprzedawac
dzis jak wroce do domu, max jutro - zważę i dam tu znac lub na priv p.o.s.t

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-05-14 09:04:06
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
Skoro chcesz sie wymienić koniecznie to proponuje w zamian zdjęcie z odbitym buziakiem Mojej ślicznej siostry Warto.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9863
dj_Smalec: ja sie wymienie za 1 kaps. BCAA MegaCaps

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupie HMB

Następny temat

[S] XP i HP

electro
Polecane artykuły