SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta Na Mase PROSZE POMOZCIE MI ;(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 763 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Czesc. Mam 17 lat mam 170cm wzrostu waze 66kg. Drobniutki to ja ni jestem ale chce miec beztłuszczową masę mięśniową
Moje zapotrzebowanie to 2650Kcal.

I Posiłek
Mleko 0,5% (2szklanki)
Płatki Owsiane(1/2 szklanki)
Orzechy Włoskie(50g)
Twaróg Półtłusty (100g)
Jajka 2 na twardo

II Posiłek.(szkoła)
2 Duze kanapki z chleba ciemniego
razowego z szynką z indyka(polanym oliwa z oliwek)

III posiłek (szkoła)
j.w

IV Posiłek Przed Treningiem
Ryż Brązowy
Pierś z Kuraka

V Posiłek Po Treningu
Makaron 4 jajeczny
Pierś z kurczaka
Serek Wiejski

VI Posiłek przed snem
2jajka
Serek Wiejski
Oliwa Z Oliwek

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze ja poprawic jezeli bedzie zła
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 763 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
up
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekaj może trochę...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 763 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
czekam juz z 1,5h ale chyba nikt mi nie pomoze :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu serek już zbędny. Przed snem sam serek czy jajka starczą. WYdaje mi się, że za dużo białka masz. Daj 2-2,2g i dodaj omega3 - kup tran.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-05-06 09:27:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 763 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
oki skalar dzieks a ta omega to kiedy zazywac ? do posiłków czy jak
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Omege do posiłku, prócz potreningowego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 763 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Czyli moge sobie do sniadania wziąsc i np po kolacji i bedzie luz ?
Kupie sobie z Trec'a za 28zł 120caps.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
Trochę tłuszczu na pewno Ci przybędzie "bez masy nie ma klasy, a bez tłuszczu nie ma masy" javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2096
Odpuść oliwę z oliwek przed snem j/w możesz zastąpić omega3 ogólnie cały ten posiłek który napisałeś zamienił bym np na puszke tuńczyka w sosie własnym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 763 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
ok dzieks
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

Power in the płatki owsiane(why??)

electro
Polecane artykuły