SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

<!!!!!> NIEZMIERNIE WAŻNY PROBLEM<!!!!!>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do FACHOWCÓW . <zaznaczam że szukałem w archiwóm i nie ma tam o tym mowy>
Powiedzcie mi czy można np. zażywać kreatynę "proszek" razem z aminokwasami i glutarolem OLIMPU.
Dokładniej mówiąc: chciał bym zapytać czy mogę tak zażywać następujące suplementy
- kreatyna ULTIMATE NUTRION
- OLIMP GLUTAROL
- Białko 90% HI-TEC
- Amino Formula2000+
- MULTI MINERAL HI-TECA

W taki oto sposób:

1.PO PRZEBUDZENIU
- 2tab aminokwasów
- 2tab glutarolu
- ok. 3-4g kreatyny
2.ZARAZ PRZES TRENINGIEM
- 2tab aminokwasów
- 2tab glutarolu
- ok.5g kreatyny
3.PO TRENINGU
- 2tab aminokwasów
- 2tab glutarolu
- ok. 3-4g kreatyny
- 45-60min po treningu 30g BIAŁKA
- 2tab MULTI MINERAL
4. PRZED SNEM
- 45min przed snem 30g BIAŁKA
- 1tab MULTI MINERAL
- 2tab aminokwasów + 2tab glutarolu przed snem

Dodam do tego że ważę 82 kg i ćwiczę 4 razy w tygodniu
przy zachowaniu diety. Dziennie wypijam ok.3L wody.
TAK WIĘC POWIEDZCIE MI CZY MOGĘ ZAŻYWAĆ KREATYNĘ Z INNYMI
ODRZYWKAMI JEDNOCZEŚNIE!
Z góry dziękuje za odpowiedź! Mam nadzieję, że podzielicie się także ze mną
swoimi uwagami co do ułożonego przezemnie planu! DZIĘKI !!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5942
pisalem juz o tym 100 razy.glutamine nalezy przyjmowac w duzych dawkach i dostatecznie dlugo[np.6-8tyg.],zaczynajac od mniejszych dawek,np. 4x2g/dz/tydz.,4x4g,x6g,x8g,x10g,x10g,x10g.zapomnijcie o tekstach olimpu!bo co oni"biedni"maja poradzic na to,ze produkuja takie slabe kapsulki!

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście,że możesz połączyć te wszystkie suplementy razem.
Napewno zadziałają.

Alfu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy mogę wziąć kreatynę i minute po niej glutaminę i aminokwasy? Czytałem gdzieś że tak nie można robić bo kreatyna się wtedy bardzo wolno wchłania .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21363
Po przebudzeniu śmiało możesz wziąść kreatynę na pusty żołądek, odczekać trochę i wziąść glutminę z aminokwasami.
Inaczej ma się dawkowanie po treningu, kiedy to organizm potrzebuje najwięcej składników pokarmowych. Wtedy powinieneś w pierwszej kolejności wziąćś aminokwasy + glutamina a dopiero później kreatynę.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ACHA ! Dzięki Kondziu!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie mega pytanie : czy można brać razem : Dibencozide magnum kreatyne oraz aminokwasy megabola (egg amino acids)
i czy przyrosty bedą duże?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12260
Mozna nic napewno Ci od tego niebedzie ja bralem dibencozide i kreatyne od megabola, wraz z odzywka tej firmy, cos tam roslem wiec oki ale jak dla mnei ta kreatyna nie byla najlepsza

.

.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
danke masta
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ram: a możesz powiedzieć mniej więcej ile żeś przytył w ciągu miecha?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12260
Ja akurat przytylem okolo 4 kilo ale to sie tylko tyczy mnie, ty mozesz calkiem inaczej przybrac mniej lub wiecej, to zalezy od wielu czynnikow, tak wielu iz niejestes w stanie tego okreslic.

.

.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czy same dibencozide magnum cos da dla poczatkujacego ???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o firmie SCITEC NUTRITION ?

Następny temat

Ile gram dziennie zjadacie glutaminy ?

electro
Polecane artykuły