...
Siema! cwicze juz 5 miesiecy i kupilem 3 cykle białka i niewiem jak je dawkowac i niewiem jaka dobrac diete..mam 16 lat i waze 62 kg .. help
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie masz pojecia co piszesz. Idz do dzialu odzywianie i poczytaj teamty podiweszone. Jak ulozysz porzadna diete to jadaj tam do sprawdzenia. Jak juz to bedziesz mial to mozesz wejsc do dzialu odzywki, suplementy i poczytac podieszone tamaty a potem zalozyc tamat. Wiec do czytania.
Nie zapominaj o odpowiednim treningu wiec dzial trening dla poczatkujacych tez czeka.
Nie zapominaj o odpowiednim treningu wiec dzial trening dla poczatkujacych tez czeka.
"co cię nie zabije to cię wzmocni"
...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje
http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami
...
jestem w tym ciemny wiec nie smiejcie sie .. cos czxytalem ale nic nie zrozumialem:P jesli jestescie tacy specjalisci na tym forum to pomozcie:PP
...
do działu odżywianie i czytać podwieszone ale już!
białko jako supl służy do uzupełnienia diety z białko właśnie, nie do robienia na nim cykli.
białko jako supl służy do uzupełnienia diety z białko właśnie, nie do robienia na nim cykli.
...
Ale cóż...
Pomóc trzeba. Więc...
1. Co to znaczy że kupiłeś "3 cykle białkiem"????
2. Odżywki sie dobiera do diety a nie diete do odżywek...
3. Odżywka białkowa uzupelniamy braki białka w diecie.
Jeżeli nie masz diety nie masz co uzupelniac i nic ci ono nie da.
Chcesz zrobic forem na sezon? Więc słuchaj:
1. I tak jej nie zrobisz.
2. Weź się za michę a nie odżywki
3. Dopracujesz diete i trening a coś może osiągniesz za jakiś czas
Pozdro i powodzenia
Pomóc trzeba. Więc...
1. Co to znaczy że kupiłeś "3 cykle białkiem"????
2. Odżywki sie dobiera do diety a nie diete do odżywek...
3. Odżywka białkowa uzupelniamy braki białka w diecie.
Jeżeli nie masz diety nie masz co uzupelniac i nic ci ono nie da.
Chcesz zrobic forem na sezon? Więc słuchaj:
1. I tak jej nie zrobisz.
2. Weź się za michę a nie odżywki
3. Dopracujesz diete i trening a coś może osiągniesz za jakiś czas
Pozdro i powodzenia

...
Żeby wiedzieć jak dawkować białko trzeba mieć dietę!
A może białko w cale nie jest Ci potrzebne?...
A może białko w cale nie jest Ci potrzebne?...
...
nie moge znalesc diety.. wszedzie sie rozpisuja a pisza ogolnie.. a sam nie ptrafie diopasowac diety,w wiec o to bym prosil .. a powiedziano mi ze tego bialka starczy na 4 tygodnie mniej wiecej
...
cwicze 5 miesiecy , sa efekty ale chcialbym przybrac na masie aby byly wieksze .. a slsyzalem ze dzieki bialjku to moze sie spelnic
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Krzysztof Piekarz
