Cwiczenia brzucha robi sie w odwrotej kolejnosci, zaczyna pierw od dolnych a konczy na gornych.
Nawiasem mowiac, dolne miesnie sa najdluzej zakryte tluszczem i dopiero ponizej ok 10% (najczesciej) zaczynaja sie lepiej rysowac
Nawiasem mowiac, dolne miesnie sa najdluzej zakryte tluszczem i dopiero ponizej ok 10% (najczesciej) zaczynaja sie lepiej rysowac