SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomóżcie proszę w wyborze krety, stacku..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4660
Witam Panowie i Panie !!
Chciałbym zakupić jakiś stack albo kreatyne ale nie wiem za bardzo jaką. Cena coż... kasa jest ale wiadomo żeby było dobrze i tanio

wiek 22
waga 72
cel masa
staż 6 miesięcy
Trening HST
Suplementy o3, ostrowia WPC, Gainer 1 Vitalmax, mono vitalmax.

Zmieniony przez - Xerq w dniu 2008-04-23 21:42:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3693
przeżyte cykle?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4660
Dodam że dieta jest.

Cykle to na mono vitala właśnie, obwody nic ale i trening był nieciekawy, jedynie co siła skoczyła.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8333
No jak dieta jest to możesz zrobić cykl CP plus jakieś mono i zrób jakieś poprawki w treningu, najlepiej daj plan do sprawdzenia w dziale "trening dla początkujących"

A spytam sie jeszcze kiedy skończyłeś ten cykl na krecie??

Zmieniony przez - Pilar88 w dniu 2008-04-23 22:27:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Pamiętaj że musisz zrobić przerwe od kreaty tyle, ile trwał cykl.

Jeżeli obwody nie ruszyły to pewnie wina diety i/lub treningu


Przyjrzyj się im
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4660
Cykl skończyłem jakieś 3 miesiące temu i zacząłem brać mono tydzień temu wraz z początkiem HST, trening jest już teraz ok. A co powiecie o HP albo Xpand ??
Jeśli łączy się dwie kretki to bierzemy po pół porcji z każdej z nich i liczymy jaką jedna tak ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4660
Podbijam temat bo czekam nadal na pomoc...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
a jakie wrażenia z tego cyklu- jesli dobre to mozna nawet powtórzyć lub "wymieszać" z inna formą kreatyny lub stakiem/raczej nieprzebajerowanym- jak gr. magnitude, cell-pump, może storm.../
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1659
jw cell pump i mono chyba najlepsze... może następny cykl zrób na xp ale jeszcze nie teraz. imho trochę za mocno jak na ciebie...

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4660
Jeśli chodzi o efekty to tak jak pisałem obwody stały w miejscu to wina treningu prawdopodobnie, a siła skoczyła tylko, że z braku doświadczenia nie wiem czy to zasługa samych ćwiczeń czy mono.
Wybiorę w takim razie Cell Pump, Tylko czy mieszać to z czymś innym (i jeśli to czym i w jakich proporcjach) czy brać sam Cell Pump ?? Tu już nie chodzi o kasę bo jest na są 3 puszki za 180 zł więc przeżyje jakoś

I czy jeśli teraz biorę mono to przestać odczekać i zacząć cykl czy kontynuować Cellem ??

Zmieniony przez - Xerq w dniu 2008-04-25 11:01:32
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
cp - jablczan ze smieszna iloscia dodatkow...

jesli z mono to wtedy tak:

rano 5g mono, przed lub po treningu porcja CP

jesli sam cp to:

rano porcja CP i przed/po treningu porcja

jak skonczysz ten cykl to przed cyklem na cp zrob przerwe przynamniej tyle ile trwal ten cykl...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ewentualnie jeszcze dokupic?

Następny temat

Pomoc przy dawkowaniu kreatyny.

Shoty
Polecane artykuły