SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie prosze...:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

mam pytanie...czy biorąc kreatyne w tabletach w polączeniu z dextroza nie robiąc przerwy po 3-4 tygodniach czy moga byc jakies skutki uboczne albo cos takiego? bo zostało mi około 70-80 tabletek. prosze o szybką odpowiedz...:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
skutkiem uboczym moze byc ból nerek,który powstaje ,gdy pije sie za mało wody - to o czym wspomniał loco.

przerwy robi sie po to,aby nastepna kreatyna dała pożądne efekty.Czym bedzie dłuzsza przerwa tym ogranizm gwałtowniej zareaguje na kreatyne.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo co sie moze stać ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Po kreatynie nie ma skutkow ubocznych!

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 100% nie. Jak by kreatyna miała skutki uboczne to nie była by w sprzedaży rynkowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ! źle sie zrozumielismy ... nie chodzilo mi o takie skutki jak np. po sterydach albo cos bo to by byl absurd. chodzilo mi czy moze po tym byc jakis problem zdrowtny albo cos. bo z tyłu pisze że po 3-4 tygodniach nalezy przerwe zrobic.. i dlatego nie wiem czy mogą być jakies problemy zdrowotne. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
zadnych problemow zdrowotnych nie bedziesz mial. pisze tam tak bo kreatyna efektywnie dziala przez ok 4-6tyg a potem jej dzialanie stopniowo slabnie i trzeba zrobic przerwe co najmniej miesiac zeby ta cala sielanka miala sens

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeżeli zostaną mi tabsy z tego cyklu to ,czy po tym miesiącu nie beda "zepsute" albo cos takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Szczerze mowiac to pojecia o kreatynie nie masz poczytaj sobie jakies posty dotyczace kretki!powinienies rozlozyc tak zeby po skonczonym cyklu juz nic ci nie zostalo!

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zostało bo ne robilem fazy nasycenia a tak owa jest przewidziana ! tutaj piszą że nie ma sensu robic fazy nasycenia i jej nie zrobiłem !dlatego pytam co z reszta kreta zrobic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Ja juz osobiscie robilem z faza i bez ale jednak wydaje mi sie ze lepiej zrobiz faza nasycenia!jesli ci zostaly to zrob sobie teraz jeskies 3-4 tygodnie przerwy bo jak zacznniesz wczesniej brac to i tak ci to nic nie da a pozniej dokup sobie nowa kretke i polaczysz sobie te 70-80 z ta nowa kretka!

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kreatyna działa poządnie przez 4-8 tyg dawkowania

skoro ci jej troche zostało to mozesz przerwac albo brac po 0,03g na kg masy ciała

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMINOKWASY _ NUTREND

Następny temat

crea fusion na 1 cykl

WHEY premium