SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

śniadanie ponad 1200kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1918
Co myślicie o takim śniadaniu, przy diecie na masę?

banan - ok 100g
15 minut przerwy

mleko 2% - 500g
płatki owsiane - 150g
twaróg półtłusty - 100g
orzechy włoskie - 20g

razem b/t/w - 58/39/155 , 1200kcal

Dodam że takie śniadanie w ciągu pół godziny daje rade wszamać a całodzienna dieta w 5,6ciu posiłkach wychodzi mi ok 4000 kcal 220/180/360.

Waga/wzrost - 75/193 - jeść trzeba:)

"Jeśli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu,to jest to umiejętność przyjmowania
cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością,
jak z własnej." Henry Ford

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
jedz smiało ... ale powiedz mi po co ta przerwa 15minutowa po bananie, moim zdaniem to spowoduje że zabierając się za tadrugą obfitą część posiłku będziesz sięczuł już wstępnie najedzony...
ja bym to radził pochłonąć za jednym razem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7481
banan w platkach jest za***isty... jedz z platkami..

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34103
Chcialbym umiec zjesc duzo na sniadanie:(
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebujesz 4000 kcal, więc śmiało jedz, ale przerwa 15 minut nie potrzeba. Wkrój banana do owsianki i wypas, super jedzonko

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-22 15:33:23
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Zamiast twarogu lepiej jak bys dal mieso/rybe lub jaja/bialka jaj.a twarog dal do poprzendicyh posilkow jako zrodlo bialka.

Ogolnie sniadanie Ok:)

GÓRA---->I am What I am

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurt

Następny temat

Woda czy napój??

electro
Polecane artykuły