Witam wszystkich A wiec od dlugiego juz czasu mam problemy z wagą gdyż waże 43 kg przy wzroście 167 cm jest to bardzo malo i czuje sie jak na pograniczu anoreksji
Robiłam juz bardzo duzo badan, bralam wiele preparatow na apetyt ale nie w tym wlasnie tkwi problem bo jem bardzo duzo. jednak za szybko spalam....nie znam sie na roznych dietach i cwiczeniach bo nigdy jeszcze tego nie probowalam ale lapie sie wszelkich mozliwych srodkow. co naklonilo mnie do pisania na tym forum.. dobre pytanie, juz nawet nie to ze ludzie sie glupio czasem patrza ale sama siebie nie moge zaakceptowac co jest najgorsze niestety... Znacie może jakąs diete, albo preparaty na spowolnienie [rzemiany materi coś co by mi pomogło? Jeśli tak to bede wdzieczna za kazda, choc mala pomoc
Pozdrawiam
Robiłam juz bardzo duzo badan, bralam wiele preparatow na apetyt ale nie w tym wlasnie tkwi problem bo jem bardzo duzo. jednak za szybko spalam....nie znam sie na roznych dietach i cwiczeniach bo nigdy jeszcze tego nie probowalam ale lapie sie wszelkich mozliwych srodkow. co naklonilo mnie do pisania na tym forum.. dobre pytanie, juz nawet nie to ze ludzie sie glupio czasem patrza ale sama siebie nie moge zaakceptowac co jest najgorsze niestety... Znacie może jakąs diete, albo preparaty na spowolnienie [rzemiany materi coś co by mi pomogło? Jeśli tak to bede wdzieczna za kazda, choc mala pomoc
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
i nie oznacza, ze to jest zagrozenie dla twojego zdrowia.