SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przerwa z siłownią

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 656
Nietety ale na najblisze 2-3 miesiace musze przewrac treningi na siłowni. Niedawno co zakończyłem pierwsze HST, z wynikó jestem bardzo zadowolony, teraz moje pytanie, jak przez ten okres nie stracic tego co budowałem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13912
trening domatora, czasem aeroby i oczywiście dietę trzymaj



Zmieniony przez - coolkill w dniu 2008-03-30 13:38:58

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 656
trening domatora to niewiele mi mowi, w domu na dzien dzisiejszy mam drązek, i hantle, w planach jest własna domowa siłownia, ale to najwczesniej za poł roku ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13912
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp 

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Kiedys znudzily mi sie cwiczenia ze sztanga i przez jakies 2 miesiace robilem pompki na takich uchwytach za 20 zl z plecakiem z obciazeniem na plecach.
Dodatkowo pompki na poreczach (np. krzeslach) i podciaganie na drazku.
Obwody nie spadly.

Tearz znow cwicze ze sztanga. Przydala mi sie taka odskocznia od zelastwa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 627
A wlasnie jak to jest?...SD bedzie mialo sens przed makrocyklem splita (sytuacja jak u kolegi) ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13912
SD to inaczej strategiczne roztrenowanie, stosowane przed HST.
przed splitem tylko regeneracja

różnica w czasie :
SD ~ 2 tyg
regeneracja ~tydzień

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja tez w tej chwili mam właśnie przerwe w treningach,z tego wzgledu ze mam mature w tym roku. Siłownie zastepuje wlasnie cwiczeniami w domu albo na sali gimnastycznej.

Przed odejściem od żelastwa proponuje jeszcze zrobic coś w stylu regresu obciążeniowego(nie pamietam jak to sie dokładnie nazywa i kto to wymyslił). Polega to na 2 tyg.stopniowym zejściu z obciążenia o - powiedzmy - 20% na tydz.
Przed powrotem na siłownie polecam oczywiście odwrotny proces.

Jak znajde ten artykuł to wam przybliże szczegóły jak chcecie bo w tej chwili pisze co pamietam,a sam to stosowałem osobiście i uważam że spadków nie mam praktycznie wcale, tylko mi się z leksza "zalałem".

Uważajcie na ekspander jak robicie biceps
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia...

Następny temat

Czy to pomoże?

electro
Polecane artykuły