Witam mam zamiar zacząć 2 cykl na krecie. mam pytanie będę miał 360 megakapsów z olimpu mono. I zastanawiam sie jak to dawkować. Przy treningu 4xtydzień.
Czy mogę brać dawkę 10g (8kapsów) dziennie w 2 porcjach po 5g ?
w nietreningowe natczo i miedzy posiłkami
w treningowe natczo i po treningu
Czy mogę brać dawkę 10g (8kapsów) dziennie w 2 porcjach po 5g ?
w nietreningowe natczo i miedzy posiłkami
w treningowe natczo i po treningu
Krzysztof Piekarz
