SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

14lat-->siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7844
no to sie bierz za miche nawet tluszcz ci nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4976
Bierz sie za miche oraz cwicz sobie narazie ciezarem wlasnego ciala.
Pompki, przysiady, brzuszki, podciaganie sie itp.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Zmieniony przez - Makaveli17 w dniu 2008-03-25 08:12:01
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
qkamil tluszcz mu nie zaszkodzi? To co powiedziales jest pojeciem wzglednym bo tluszcze smazone napewno nie sa wskazane natomiast oliwa z olitek itp. Mozna tylko tez w przyzwoitych ilosciach.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Po 1 pisałeś ze gainera bierzesz...odrzywka to dodatek ona ma pomóc a nie spowodować przytucie.
Po 2 zbyt szybkie przytycie może sie odbić na zdrowiu
po 3 Ty masz 14 lat do piaskowniy a nie...przejmujesz sie ze jesteś chudy...ja w twoim wieku byłem mały i chudy ale nie zrwacałem uwagi..ZA to teraz jestem...CACY:P:P

Po mału, a będzie dobrze

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2813
zacznij robic pompki, podciagaj sie, biegaj napewno wyjdzie Ci to na lepsze w tym wieku niz silownia
pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mass - konradzaba

Następny temat

MASS-Maleni123

electro
Polecane artykuły