Witam, od razu na początku mówię że nigdy nie miałem doczynienia z siłownią czy stałym treningiem. Jestem pracownikiem fizycznym i chciałbym aby mi troche bicepsy i tricepsy urosły. Wykonuję takie cwiczenia: stojąc w pozycji wyprostowanej podnoszę metalową oś (ok 23kg) 4 serie po 25 powtórzeń co 2 dni. Robie też pompki codziennie 4 serie po 15 powtórzeń. Ćwiczę od około miesiąca i niewielkie efekty już widzę. Chciałbym się dowiedzić czy dobrze robie ćwicząc w ten sposób? Moje wymiary:
Klatka piersiowa: 116cm
Wzrost: 193cm
Waga: 104kg
Biceps: 37cm
Wiek: 23 lata
Klatka piersiowa: 116cm
Wzrost: 193cm
Waga: 104kg
Biceps: 37cm
Wiek: 23 lata
Krzysztof Piekarz
Toz to ty za 2 lata przemyslanych

