SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Massacra+ xp jak to brać

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1134
Znalazłem podobny temat ale były tam inne suple ale ja mam tylko to białko i carbo (przed treningiem) mysle jak to zrobić żeby skończyć dwa w miare równo czy to nie ma znaczenia? trening 3 razy w tygodniu myśle to rozplanować na 6 tygodni co myślicie o nie piciu wody podczas treningu tylko carbo przed i po treningu (tak mi instruktor poleca z tym carbo też)jeśli moe to odrazu o diecie troche tylko co myślicie o jedzeniu węgle osobno w posiłku i białko osobno np sam ryż z czymś tam dla przełknięcia sam kurczak sama kasza i sam ser w osobnym posiłku albo czy kluski z serem są dobre w diecie i kiedy

"najważniejsza powinna być twoja głowa a nie ręka dupa czy noga"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1134
jeszcze xp zwykły i o tej diecie jak coś to najwyżej nie odpisywać bo to nie ten dział

"najważniejsza powinna być twoja głowa a nie ręka dupa czy noga"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
xp rano i po , masakra przed

bialko do uzupelnienia diety jedna porcja 20 monut po treningu

carbo po treningu razem z xp

w czasie treningu pij! , a trenerowi wsadź do buzi za takie rady
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
trening o suchym pysku? dobre...

mnie sie wydjae AXEL ze przy dwoch porcjach XP i jednej massacry zbyt duzo wyjdzie kretki. spokojnie wystarczy jedna porcja XP (rano lub po treningu) i jedna massacry w DT, za to dwie porcje XP w DNT (w kilkugodzinnym odstepie). w DNT massacry nie bierz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1134
ooo to mi pasuje faftag myśle że tak będzie dobrze i też miałem tak robić żeby to było w miare długo

"najważniejsza powinna być twoja głowa a nie ręka dupa czy noga"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak polaczyc xplode bcaa i bialko

Następny temat

Gainer firmy API

electro
Polecane artykuły