Szacuny
0
Napisanych postów
50
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1134
Znalazłem podobny temat ale były tam inne suple ale ja mam tylko to białko i carbo (przed treningiem) mysle jak to zrobić żeby skończyć dwa w miare równo czy to nie ma znaczenia? trening 3 razy w tygodniu myśle to rozplanować na 6 tygodni co myślicie o nie piciu wody podczas treningu tylko carbo przed i po treningu (tak mi instruktor poleca z tym carbo też)jeśli moe to odrazu o diecie troche tylko co myślicie o jedzeniu węgle osobno w posiłku i białko osobno np sam ryż z czymś tam dla przełknięcia sam kurczak sama kasza i sam ser w osobnym posiłku albo czy kluski z serem są dobre w diecie i kiedy
"najważniejsza powinna być twoja głowa a nie ręka dupa czy noga"
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
trening o suchym pysku? dobre...
mnie sie wydjae AXEL ze przy dwoch porcjach XP i jednej massacry zbyt duzo wyjdzie kretki. spokojnie wystarczy jedna porcja XP (rano lub po treningu) i jedna massacry w DT, za to dwie porcje XP w DNT (w kilkugodzinnym odstepie). w DNT massacry nie bierz.