Robiłem miesiąc temu 3 serie po 70 . Przetrenowałem się zrobiłem odpoczynek i znów wróciłem do treningu . Robiłem 1 serie po 70 pompek + ćwiczenia uściskiem 3x70 dziennie + kilka podciągnięć na drążku + 30 pompek na krzesłach (co 2 dni). Postanowiłem zrobić przerwę 4 dniową . Teraz ledwie co wyciskam 70 . Dziś ledwie co zrobiłem 60 musiałem odpocząć trochę i zrobiłem jeszcze 10 . Dlaczego nie mogę przełamać tej granicy 70 pompek? . Czemu robie ich coraz mniej mimo odpoczynku ?
Czytałem że trening siłowy + aeroby tego samego dnia nie idą w parze . Więc mam pompki i ABS II odstawić na inny dzień niż dzień w którym robie areoby ;>? Przez aeroby robie co raz mniej pompek ? Wytrzymałość zabija siłę ? .
Czytałem że trening siłowy + aeroby tego samego dnia nie idą w parze . Więc mam pompki i ABS II odstawić na inny dzień niż dzień w którym robie areoby ;>? Przez aeroby robie co raz mniej pompek ? Wytrzymałość zabija siłę ? .
Krzysztof Piekarz