Szacuny
1
Napisanych postów
84
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
36377
Campos w tym stroju wyglada jakby z parady rownosci wrocil a co do Kamerunu to oni nie grali przypadkiem kiedys w takich jednoczesciowych strojach jak maja biegacze albo chcieli grac ale FIFA sie nie zgodzila??