witam.jestem laikiem w tych sprawach cwicze juz od 6 miesiecy!!!brałem przez miesiac mietka i niewiem co przez nastepny miesiac brac zeby było wszystko wporzadku myslałem o jakiess kreatynie!! tylko nie wiem ile i jaka najlepiej??????
prosze o szybka odpowiedz dziekuje z góry
prosze o szybka odpowiedz dziekuje z góry
Krzysztof Piekarz
