cwicze od 6 miesiecy z przerwami ale nie ukrywam ze sie opieprzalem na silce, teraz chce sie zmotywowac i dac z siebie wszystko na silce, moim glownym celem jest klatka. czy takie rozmieszczenie partii jest ok?
Poniedziałek:
Barki+ łydki+ brzuch
Wtorek
Klatka piersiowa
Środa:
Uda+ plecy+ brzuch
Czwartek:
wolne
Piątek:
Biceps+ triceps
Sobota:
Klatka piersiowa+ brzuch
Niedziela
wolne
Poniedziałek:
Barki+ łydki+ brzuch
Wtorek
Klatka piersiowa
Środa:
Uda+ plecy+ brzuch
Czwartek:
wolne
Piątek:
Biceps+ triceps
Sobota:
Klatka piersiowa+ brzuch
Niedziela
wolne
Krzysztof Piekarz
]